ruj. 29, 2017

Odabrani polaznici Lokalnog programa APR-a u Varaždinu

Nakon objavljenog javnog poziva na prijavu i provedenog selekcijskog postupka, odabrani su polaznici Lokalnog programa APR-a u Varaždinu.  

U Lokalni program APR-a “Sudjelovanje mladih i razvoj demokracije u lokalnoj zajednici” primljene su sljedeće kandidatkinje i kandidati s područja Varaždinske, Koprivničko-križevačke, Međimurske i Krapinsko-zagorske županije.

 

1. Andreja Križmarić, Varaždin
Magistra filozofije, volonterka u udruzi gluhoslijepih osoba Varaždinske županije
2. Anja Rukljić, Varaždin
Studentica međunarodnih odnosa
3. Dario Munđar, Vratišinec
Junior developer, Info3 d.o.o.
4. Dubravko Cvetko, Prelog
Zapovjednik vatrogasne postrojbe Prelog; gradski vijećnik grada Preloga (MOST NL)
5. Eduard Petranović, Križevci
Novinar i kolumnist, Večernji list
6. Elizabeta Škvorčec, Oroslavje
Voditeljica ureda LAG-a “Zeleni bregi”
7. Hrvoje Kapeš, Beretinec
Tajnik Županijske organizacije HSS-a Varaždinske županije
8. Ivica Švagelj, Križevci
Profesor kineziologije, vijećnik u Gradskom vijeću Križevci (HDS)
9. Sanja Labaš, Varaždin
Studentica poslovanja i menadžmenta u medijima
10. Maja Pintarić, Nedeljanec
Magistra ekonomije
11. Martina Lončarek, Lepoglava
Studentica politologije i članica Savjeta mladih Grada Lepoglave
12. Mirjana Koledić, Vidovec
Suradnica za projektni menadžment, Međunarodna agencija za razvoj d.o.o. (HNS-LD)
13. Mladen Skeja, Varaždin
Voditelj prodaje i marketinga, Magic Net d.o.o.
14. Nikolina Hojsak, Maruševec
Lokalna asistentica, Ured zastupnice u Europskom parlamentu Ivane Maletić
15. Petra Bakšaj, Varaždin
Nastavnica politike i gospodarstva (HNS-LD)
16. Petra Međimurec, Jalžabet
Viša stručna suradnica za razvojne projekte, Grad Ludbreg
17. Sana Đukes, Čakovec
Stručna suradnica u odjelu za projekte, Tehnološko-inovacijski centar Međimurje d.o.o.
18. Sanda Golub, Klenovnik
Predsjednica Općinskog vijeća Općine Klenovnik (HSS)
19. Admir Sinani, Križevci
Voditelj odnosa s javnošću, programski koordinator i projektni menadžer, udruga KVARK
20. Tena Rak, Varaždin
Nastavnica psihologije, volonterka u udruzi mladih V.U.K.
21. Tomislav Belušić, Križevci
Vlasnik, Codec Production
22. Tomislav Tenodi, Križevci
Direktor, Speck
23. Vanja Horvat, Varaždin
Pripravnica, FINA; članica Predsjedništva koordinacije gradskih savjeta mladih
24. Željko Martan, Ivanec
Nastavnik povijesti, doktorand moderne i suvremene hrvatske povijesti

Čestitamo odabranim polaznicima.

Prvi modul programa na rasporedu je 7. listopada u Varaždinu.

 

stari-grad-2015-03-002
Prethodna vijest

APR-u odobrena sredstva Nacionalne zaklade

Na natječaj za institucionalnu podršku udrugama koje u prethodnim razdobljima nisu koristile navedeni oblik podrške Nacionalne zaklade za razvoj civilnog…

Sutra prvi modul Lokalnog programa APR-a u Varaždinu

Nakon pozdravnih govora zamjenika župana Varaždinske županije Tomislava Paljaka i zamjenice gradonačelnika Varaždina Sandre Malenica, uslijedit će predstavljanje polaznika programa…